05 жовтня 2019 року на базі Сумського державного педагогічного університету відбувся тренінг «Технологія складання індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами». Під час його проведення обговорено проблемні питання впровадження інклюзивної освіти у закладах загальної середньої освіти, ознайомлено з технологією складання індивідуальної програми розвитку, корекційними руханками.

Організаторами тренінгу стали відділ працевлаштування, професійно-технічної освіти та додаткових платних послуг СумДПУ імені А.С.Макаренка (зав. В. Ф. Живодьор), лабораторія проблем інклюзивної освіти (зав. проф. Ю. А. Бондаренко) кафедри спеціальної та інклюзивної освіти НН інституту педагогіки і психології.

Цільова аудиторія заходу була представлена педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсних центрів м. Суми, м. Конотоп, м. Недригайлів, м. Білопілля, с. Стецьківка та студентами СумДПУ імені А. С. Макаренка. Кількість учасників склала 18 осіб.Назавершення всі отримали сертифікати.

Дякуємо учасникам тренінгу за плідну співпрацю!