17 вересня 2019 року у межах міжнародної діяльності кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (відп. за напрямок проф. Ю.А.Бондаренко) організовано зустріч викладачів з випускницею Коледжу Західної Вірджинії Нортерн Ком'юніті (WVNCC), постійним учасником наукових заходів кафедри Тетяною Джексон.

Вона ознайомила присутніх із системою вищої освіти у США, власним досвідом навчання в коледжі. Особливий інтерес присутніх викликало її повідомлення про механізм вибору студентами дисциплін за семестрами, можливості американських студентів формувати власну траєкторією навчання.

В якості стейкхолдера вона відзначила різницю між силабусами, що використовують американські студенти, і тими силабусами, що планують застосовувати у власній роботі зі студентами професорсько-викладацький склад кафедри спеціальної та інклюзивної освіти. Т. Джексон схвально висловилася щодо його структури, втім надала пораду максимально спростити зміст. Вона розкрила особливості використання силабусу студентами під час освітнього процесу в американських ЗВО та акцентувала увагу присутніх на його змістовому наповненні.

Деякі питання, розглянуті під час зустрічі, залишилися відкритими, тому всі учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу співпрацю в межах міжнародної діяльності кафедри спеціальної та інклюзивної освіти.