menu Меню contacts Контакти
Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти
Навчально-наукового інституту педагогіки і психології
Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, в особі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України серія АЕ № 458767 від 11.08.2014 р. здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 016 Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка. Логопедія) на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти. Форма навчання: денна/заочна.

Випускники здобувають кваліфікацію – бакалавр освіти. Вчитель-дефектолог. Вихователь дітей з порушеннями психофізичного розвитку. Асистент логопеда. Асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням.

Набір здійснюється на ΙІ курс студентів 2 та 3 курсів – паралельно з навчанням за основною спеціальністю у закладі вищої освіти (перехресний вступ на підставі усного складання вступного випробування за фахом – Вступ до спеціальності «Спеціальна освіта»).

Умови навчання: форма навчання – заочна (інша); фінансова основа – комерційна.

Випускники можуть працювати у спеціальних дошкільних навчальних закладах; дошкільному навчальному закладі (логопедичні групи); спеціальних загальноосвітніх школах; загальноосвітніх школах з інклюзивним та інтегрованим навчанням; соціально-реабілітаційних, абілітаційних центрах, установах; ресурсних центрах з підтримки інклюзивної освіти; управліннях освіти і науки.

Контактна інформація: Навчально-науковий  інститут педагогіки і психології, деканат: Михайліченко Ірина Володимирівна (моб. тел. 066 413-14-11). Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти, IV навчальний корпус, 5 поверх, каб. 517, контактний телефон: (0542) 68-59-43, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Горбань Наталія Вікторівна (моб.тел 099 073-43-14; 097 482-09-14).                     

Додаткову інформацію про умови вступу та можливості працевлаштування випускників спеціальності 016 Спеціальна освіта можна отримати звернувшись до детальної інформації.

Строки прийому заяв та документів на навчання в бакалавратурі за іншою формою навчання – див. сторінки 13, с. 16 п.3 Правил прийому на навчання 2019.

 Абітурієнт складає вступні іспити, співбесід та творчих конкурсів не передбачено. Умови вступу: подання документів (заяв) з 03 вересня до 14.00 годин 14 вересня 2019 р.; іспит з 18 по 21 вересня 2019 р. (дати уточнити за вказаним вище телефоном).

Терміни прийому на навчання в бакалавратуру іноземців та осіб без громадянства – див. сторінку 41 Правил прийому на навчання 2019.

На сайті приймальної комісії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка абітурієнти можуть одержати достовірну інформацію про порядок подання та розгляду заяв, дізнатися про Перелік документів для вступу за ступенем бакалаврзокрема - Медична довідка 086-1 тощо. 

Календар подій

Контактна інформація

Контактний телефон кафедри:
(0542) 68-59-43

E-mail: [email protected]

 Абітурієнтам - детальна інформація

arrow_upward