11 травня 2023 року, з метою допомоги учнівській молоді у професійному самовизначенні, до випускників 11-их класів Бугруватського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області; Хухрянської загальноосвітньої школи I-III ступенів (опорний заклад освіти) Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області; Сонячненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Чернечинської сільської ради Охтирського району Сумської області завітали представники Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка: Оксана БОРЯК д. пед.н., завідувач-професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Олександр КОЛИШКІН к.п.н., доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Анна ЧОБАНЯН к.психол.н., доцент, заступниця відповідального секретаря Приймальна Комісія СумДПУ імені А.С. Макаренка.

Анна ЧОБАНЯН ознайомила майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями та освітньо-професійними програмами, окреслила переваги навчання в СумДПУ імені А.С. Макаренка, проінформувала про умови та особливості вступної кампанії 2023 року.

Оксана БОРЯК презентувала освітньо-професійну програму «Олігофренопедагогіка. Логопедія». Спеціальність 016 Спеціальна освіта (016.02 Олігофренопедагогіка), детально розповіла про кваліфікацію, можливості професійного становлення і зростання, сфери і заклади працевлаштування, переваги навчання на спеціальності і переваги студентського життя на кафедрі. До уваги абітурієнтів був представлений профорієнтаційний відеоролик про Спеціальність 016 Спеціальна освіта.

Щиро дякуємо директору Бугруватського НВК Павлу КЛЯПУ за гостинність, миттєву реакцію щодо організації профорієнтаційного заходу в бомбосховищі закладу під час повітряної тривоги. Дякуємо педагогам й учнівській аудиторії за активне включення у захід і питання, дякуємо і наймолодшим слухачам – вихованцям НВК!