04 травня 2023 року у межах підготовки до міжнародної академічної мобільності здобувачів першого (бакалаврського) рівня ВО, відповідно до Угоди про співпрацю в сфері освіти і науки між Сумським держаним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка та Фундацією «Porta Vitae» (Польща), відбулася організаційна зустріч здобувачів 0031 академічної групи спеціальності 016 Спеціальна освіта: Анастасії Войстрик, Лілії Петренко, Анни Семегук з представницею Фундації «Porta Vitae» (Польща) пані Іриною Роздобудько.

Вище зазначені здобувачі будуть проходити навчальну педагогічну практику в інклюзивних закладах освіти в дитячому садочку Przedszkole Specjalne Kolorowe Kredki в місті Пйщтркув-Трибунальський (Польща) з 05 червня по 23 червня 2023 року.
Бажаємо успіхів майбутнім фахівцям, нових вражень від опанування європейським досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.