27 жовтня 2022 року о 14.30 для професорсько-викладацького складу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти та здобувачів першого, другого, третього рівнів вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта представниками Наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С. Макаренка, на платформі ZOOM, був проведений захід «Нульова толерантність до плагіату, що потрібно враховувати при написанні наукової роботи».

Ця зустріч організована ПВС кафедри спеціальної та інклюзивної освіти сумісно з працівниками Наукової бібліотеки СумДПУ імені А.С. Макаренка в межах Декади академічної доброчесності.
Працівниця бібліотеки – Борисенко Олександра Іванівна розповіла про особливості програми «StrikePlagiarism.com» відповідно до якої в СумДПУ імені А.С. Макаренка здійснюється перевірка академічних та наукових текстів на плагіат. Продемонструвала протоколи перевірки, розповіла про значення коефіцієнтів подібності (КП 1, КП 2). Зустріч біла дуже інформативною та корисною.