аспірантка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка (2021-2025 рр.)

Богомаз 6b79dНауковий керівник: Прядко Любов Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка

Основне місце роботи: Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 2» Дніпровської міської ради.
Посада: асистент вчителя. Корекційний педагог.
Професійна кваліфікація: перша кваліфікаційна категорія (вчитель-логопед). Перша кваліфікаційна категорія (вихователь).
Електронний кабінет аспіранта:
Профіль Google Scholar
Scopus ID
Researcher ID
E-mailkbogomaz45@gmail.com
Декларація АД (завантажити)

Індивідуальна тема наукового дослідження:

2021 р. по теперішній час

«Формування гендерної компетентності молодших школярів з інтелектуальними порушеннями»

Освіта:

2021-2025 рр.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, навчання в аспірантурі зі спеціальності 016 Спеціальна освіта

2017–2018 рр.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, магістратура, магістр спеціальності Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка.Логопедія), кваліфікація: викладач корекційної педагогіки. Олігофренопедагог. Вчитель дітей з порушенням інтелектуального розвитку. Логопед (диплом магістра М 18 №  154721 від 31 грудня 2018 р.)

2014–2015 рр.

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, ОКР спеціаліст за спеціальності «Українська мова та література», кваліфікація: «Спеціаліст з української мови і літератури, філолог, викладач середнього навчального закладу» (диплом спеціаліста С 15 № 099816 від 30 червня 2015 р.)

2008–2011 рр.

Дніпропетровський педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету, за спеціальності «Дошкільна освіта», кваліфікація: вчитель з дошкільного виховання (диплом молодшого спеціаліста НР № 41643556 від 1 липня 2011 р.)

Практичний досвід роботи у закладах освіти / установах /організаціях

2012-2014 рр.

2014-2021 р.р.

Вихователь Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 272 Дніпровської міської ради

Вихователь групи дітей з порушенням зору. Логопед.

Комунальний заклад дошкільної освіти № 375 Дніпровської міської ради

2021 р. по теперішній час

Асистент вчителя. Корекційний педагог. Комунальний заклад освіти середня загальна школа № 2 Дніпровської міської ради

Участь у наукових товариствах, грантовій діяльності, асоціаціях, експертних радах та ін.

2021 р.

Член Всеукраїнської асоціації батьків і фахівців спеціальної освіти та інклюзивного навчання (свідоцтво № 22/128 )

Коло наукових інтересів: освіта, гендерна компетентність дітей із порушеннями інтелектуального розвитку; сенсорна інтеграція дітей молодшого шкільного віку із порушеннями інтелектуального розвитку, прикладний аналіз поведінки дітей із порушенням інтелектуального розвитку.